Товар чудової якості, дуже оперативно відправили. Дякую
София
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо))
Анна К.
Отлично
Супер обслуговування! Швидко звʼязались, оформили замовлення і відправили. Гарне пакування, ще й подарунок поклали. І сам товар якісний! Вдячна за товар і відношення!
Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук. До нових зустрічей))
Лілія Ш.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуєо за відгук))
Наталия Т.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук)
Олена К.
Отлично
Дуже задоволена якістю лаків.Кольори гарно лягають та добре носяться!Дякую за швидку відправку!Дуже дякую за подаруночки! Бажаю вам процвітання та Мирного Неба!
Товар чудової якості, дуже оперативно відправили. Дякую
Дякуємо))
Супер обслуговування! Швидко звʼязались, оформили замовлення і відправили. Гарне пакування, ще й подарунок поклали. І сам товар якісний! Вдячна за товар і відношення!
Дякуємо за Ваш відгук. До нових зустрічей))
Дякуєо за відгук))
Дякуємо за ваш відгук)
Дуже задоволена якістю лаків.Кольори гарно лягають та добре носяться!Дякую за швидку відправку!Дуже дякую за подаруночки!
Бажаю вам процвітання та Мирного Неба!
Дуже дякуємо за ваш відгук)) До нових зустрічей
Дякуємо за ваш відгук
Дякуємо за ваш відгук))
Дякуємо за ваш відгук))
Гарна торгова марка! Обожнюю ці лаки в педикюрі.
Дякуємо за ваш відгук.)