обожнюю цього продавця. дякую. завжди радує подаруночком
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук та за те, що обираєте нас))
Покупатель
Отлично
Магазин просто супер,доставка не зважаючи на теперішній стан в країні,не те що здивувала,а приголомшила .. вчора замовила,а сьогодні отримала товар,да ще й подарунок отримала,!!!Я щиро вдячна продавцю і магазину,бажаю процвітання!!Всім рекомендую!!!Дякую!!!
Комментарий продавца
Дякуємо вам за відгук та за те, що брали нас. Чекаємо на вас знову))
Євгенія Г.
Отлично
Ольга Б.
Отлично
Катерина С.
Отлично
Таня А.
Отлично
Елена Т.
Отлично
Вікторія К.
Отлично
Покупатель
Отлично
Спасибо за лаки и маленькие подарочки с посылкой, очень приятно :)
обожнюю цього продавця. дякую. завжди радує подаруночком
Дякуємо вам за відгук та за те, що обираєте нас))
Магазин просто супер,доставка не зважаючи на теперішній стан в країні,не те що здивувала,а приголомшила .. вчора замовила,а сьогодні отримала товар,да ще й подарунок отримала,!!!Я щиро вдячна продавцю і магазину,бажаю процвітання!!Всім рекомендую!!!Дякую!!!
Дякуємо вам за відгук та за те, що брали нас. Чекаємо на вас знову))
Спасибо за лаки и маленькие подарочки с посылкой, очень приятно :)