Улюблений магазин з улюбленими матеріалами, і як завжди шикарна упаковка+сюрприз і комплімент від шефа❤️ Хочу добавити побажання, чи можливо в однофазники добавити кішечку на прозорій основі, щоб можна було з існуючих робити кошатину бо її дуже не вистачає в лінійці, і червоний вітраж.
Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно читати такі слова.
Наталія К.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук
Наталія Л.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук
Юлія
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук
Анна К.
Отлично
Дякую за подаруночок. Товаром і обслуговуванням задоволена. Успіхів вам 🤗
Дякуємо за ваш відгук
Дякуємо за відгук
Дякуємо за відгук
Улюблений магазин з улюбленими матеріалами, і як завжди шикарна упаковка+сюрприз і комплімент від шефа❤️
Хочу добавити побажання, чи можливо в однофазники добавити кішечку на прозорій основі, щоб можна було з існуючих робити кошатину бо її дуже не вистачає в лінійці, і червоний вітраж.
Дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно читати такі слова.
Дякуємо за відгук
Дякуємо за відгук
Дякуємо за відгук
Дякую за подаруночок. Товаром і обслуговуванням задоволена. Успіхів вам 🤗
Дякуємо за відгук))