обожнюю цього продавця. дякую. завжди радує подаруночком
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук та за те, що обираєте нас))
Покупець
Відмінно
Магазин просто супер,доставка не зважаючи на теперішній стан в країні,не те що здивувала,а приголомшила .. вчора замовила,а сьогодні отримала товар,да ще й подарунок отримала,!!!Я щиро вдячна продавцю і магазину,бажаю процвітання!!Всім рекомендую!!!Дякую!!!
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук та за те, що брали нас. Чекаємо на вас знову))
Євгенія Г.
Відмінно
Ольга Б.
Відмінно
Катерина С.
Відмінно
Таня А.
Відмінно
Елена Т.
Відмінно
Вікторія К.
Відмінно
Покупець
Відмінно
Спасибо за лаки и маленькие подарочки с посылкой, очень приятно :)
обожнюю цього продавця. дякую. завжди радує подаруночком
Дякуємо вам за відгук та за те, що обираєте нас))
Магазин просто супер,доставка не зважаючи на теперішній стан в країні,не те що здивувала,а приголомшила .. вчора замовила,а сьогодні отримала товар,да ще й подарунок отримала,!!!Я щиро вдячна продавцю і магазину,бажаю процвітання!!Всім рекомендую!!!Дякую!!!
Дякуємо вам за відгук та за те, що брали нас. Чекаємо на вас знову))
Спасибо за лаки и маленькие подарочки с посылкой, очень приятно :)