Улюблений магазин з улюбленими матеріалами, і як завжди шикарна упаковка+сюрприз і комплімент від шефа❤️ Хочу добавити побажання, чи можливо в однофазники добавити кішечку на прозорій основі, щоб можна було з існуючих робити кошатину бо її дуже не вистачає в лінійці, і червоний вітраж.
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно читати такі слова.
Наталія К.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за відгук
Наталія Л.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за відгук
Юлія
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за відгук
Анна К.
Відмінно
Дякую за подаруночок. Товаром і обслуговуванням задоволена. Успіхів вам 🤗
Дякуємо за ваш відгук
Дякуємо за відгук
Дякуємо за відгук
Улюблений магазин з улюбленими матеріалами, і як завжди шикарна упаковка+сюрприз і комплімент від шефа❤️
Хочу добавити побажання, чи можливо в однофазники добавити кішечку на прозорій основі, щоб можна було з існуючих робити кошатину бо її дуже не вистачає в лінійці, і червоний вітраж.
Дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно читати такі слова.
Дякуємо за відгук
Дякуємо за відгук
Дякуємо за відгук
Дякую за подаруночок. Товаром і обслуговуванням задоволена. Успіхів вам 🤗
Дякуємо за відгук))