Швидкий сервіс, гарна якість матеріалів і окреме дякую за подарунок
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук
Ганна М.
Відмінно
Все швидко і без дорікань. Дуже приємний магазин. Ще й подаруночок, хоча сума замовлення невелика. Вся продукція якісна. Рекомендую
Коментар продавця
Дякуємо за відгук))
Людмтла С.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук
Юлія М.
Відмінно
продавець не звязувався. відправили все швидко, товари в наявності. лаки гарної якості!!!
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук
Світлана Б.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук
Надія Б.
Відмінно
Дякую продавцю за гарне обслуговування,за подаруночки і привітання солов'їною мовою. Все буде Україна!
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук)
Марія Г.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук
Елена П.
Дуже погано
Зі мною не зв'язались, реквізити для оплати не повідомили.
Коментар продавця
Вітаємо. Усі замовлення опрацьовуються і виставляються рахунки згідно запиту клієнта, якщо стоїть помітка "Рахунок у вайбер", то туди і відправляються реквізити. По історії бачимо, що рахунок був надісланий Вам у вайбер, але нажаль відповіді від Вас не отримали. Дуже шкода, що Ви отримали негативні емоції від зв'язку з нашим магазином. Але можливо у Вас стоять налаштунки типу "захист від спаму" і тому Ви не отримуєте сповіщень від невідомих вам номерів. Будемо сподіватьсь, що негативний досвід не вплине в подальшому на співпрацю з нами і Ви знову зробите замовлення в нашому інтернет магазині.
Любов О.
Нейтрально
Не отримали реквізити для оплати і не змогли оплатити замовлення 😢
Коментар продавця
Вітаємо. Усі замовлення опрацьовуються і виставляються рахунки згідно запиту клієнта, якщо стоїть помітка "Рахунок у вайбер", то туди і відправляються реквізити. По історії бачимо, що рахунок був надісланий Вам у вайбер, але нажаль відповіді від Вас не отримали. Дуже шкода, що Ви отримали негативні емоції від зв'язку з нашим магазином. Але можливо у Вас стоять налаштунки типу "захист від спаму" і тому Ви не отримуєте сповіщень від невідомих вам номерів. Будемо сподіватьсь, що негативний досвід не вплине в подальшому на співпрацю з нами і Ви знову зробите замовлення в нашому інтернет магазині.
Дякуємо
Швидкий сервіс, гарна якість матеріалів і окреме дякую за подарунок
Дякуємо за Ваш відгук
Все швидко і без дорікань. Дуже приємний магазин. Ще й подаруночок, хоча сума замовлення невелика. Вся продукція якісна. Рекомендую
Дякуємо за відгук))
Дякуємо за ваш відгук
продавець не звязувався. відправили все швидко, товари в наявності. лаки гарної якості!!!
Дякуємо за Ваш відгук
Дякуємо за Ваш відгук
Дякую продавцю за гарне обслуговування,за подаруночки і привітання солов'їною мовою. Все буде Україна!
Дякуємо за Ваш відгук)
Дякуємо за ваш відгук
Зі мною не зв'язались, реквізити для оплати не повідомили.
Вітаємо.
Усі замовлення опрацьовуються і виставляються рахунки згідно запиту клієнта, якщо стоїть помітка "Рахунок у вайбер", то туди і відправляються реквізити.
По історії бачимо, що рахунок був надісланий Вам у вайбер, але нажаль відповіді від Вас не отримали.
Дуже шкода, що Ви отримали негативні емоції від зв'язку з нашим магазином. Але можливо у Вас стоять налаштунки типу "захист від спаму" і тому Ви не отримуєте сповіщень від невідомих вам номерів.
Будемо сподіватьсь, що негативний досвід не вплине в подальшому на співпрацю з нами і Ви знову зробите замовлення в нашому інтернет магазині.
Не отримали реквізити для оплати і не змогли оплатити замовлення 😢
Вітаємо.
Усі замовлення опрацьовуються і виставляються рахунки згідно запиту клієнта, якщо стоїть помітка "Рахунок у вайбер", то туди і відправляються реквізити.
По історії бачимо, що рахунок був надісланий Вам у вайбер, але нажаль відповіді від Вас не отримали.
Дуже шкода, що Ви отримали негативні емоції від зв'язку з нашим магазином. Але можливо у Вас стоять налаштунки типу "захист від спаму" і тому Ви не отримуєте сповіщень від невідомих вам номерів.
Будемо сподіватьсь, що негативний досвід не вплине в подальшому на співпрацю з нами і Ви знову зробите замовлення в нашому інтернет магазині.